• Plasiyerleriniz İçin Eşsiz Bir Asistan!

  Mobil el terminali çözümlerimiz tüm yaygın el bilgisayarları ile uyumlu çalışarak, plasiyerlerize tahsilat, satış, sipariş, sevkiyat, depo işlemleri ve daha pek çok pratik ihtiyacında eşsiz bir asistan olur.

  İncele
 • Mobil Yazıcı Desteği İle Makbuz, İrsaliye ve Fatura Kesebilirsiniz

  Plasiyerleriniz çözümümüzün sunduğu mobil yazıcı desteği sayesinde nakit, çek/senet ya da kredi kartı tahsilatlarında makbuz yazdırabilirler.

  İncele
 • Araç Yükleme / Boşaltma Tek Tuşla!

  Bay.t Mobil çözümler ile araç boşaltma işlemi tek tuşa basılarak araçtaki bakiyeler kadar otomatik nakil fişi oluşturulur ve sisteme aktarılır.

  İncele
 • Mobil El Terminali ile Müşteri Ziyaret Planlarını Yap

  Satış temsilcisi'nin el bilgisayarında hangi gün hangi müşteriye uğraması gerektiğini belirten tüm müşterilerin sıralı ziyaret planları bulunur.

  İncele
Mobil el terminali çözümlerimiz tüm yaygın el bilgisayarları ile uyumlu çalışarak, plasiyerlerize tahsilat, satış, sipariş, sevkiyat, depo işlemleri ve daha pek çok pratik ihtiyacında eşsiz bir asistan olur.
Satış temsilcileriniz satış aracında bulunan stok miktarı, stok fiyatları, gideceği cariler ve carilerin bakiye bilgilerini el bilgisayarlarına yükler ve yoldayken bile ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri elinin altında bulundurduğu gibi, çözümlerimizin geniş işlem imkanıyla işlemlerini ve hareketlerini düzenli bir şekilde yazılıma yansıtma imkanı bulur.
Plasiyerleriniz çözümümüzün sunduğu mobil yazıcı desteği sayesinde nakit, çek/senet ya da kredi kartı tahsilatlarında makbuz yazdırabilirler. El bilgisayarlarından kolaylık kestikleri fatura, irsaliye ve sipariş fişlerini hemen yazdırabilirler.
Plasiyerleriniz sahada yapıp el bilgisayarlarına işledikleri hareketlerini GPRS destekli cihazlarda internet bağlantısı kullanarak merkeze istedikleri an gönderebilir, merkezdeki verilere uygun olarak el bilgisayarlarındaki stok, cari ve tüm diğer verileri güncelleyebilirler. İstenirse merkeze dönüşte kablo bağlantısı (cradle) ile de veri aktarımı mümkündür.

Neden BAY.t Mobil El Terminali?

El Terminali çözümlerimiz kullanıcıların mobil haldeyken tahsilat, satış, sipariş, sevkiyat, depo nakil, sayım gibi ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir.

.Net teknolojileri kullanılarak hazırlanan programlarımız, el bilgisayarlarında çalıştırılarak, merkez bilgisayar ile GPRS (internet üzerinden), Access point (kablosuz modem) kullanılarak on-line ve veya cradle (kablo bağlantılı) offline olarak iki yönlü veri transferi yapar.

Hakkımızda

30 yıllık tecrübe ile hazırlanmış, 35.000’i aşkın müşterinin katkılarıyla şekillenmiş olan BAY.t Mobil El Terminali mobil haldeyken tahsilat, satış, sipariş, sevkiyat, depo nakil, sayım gibi ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir.
Daha fazla bilgi için tıklayın >>

 • 30 Yıllık Tecrübe
 • 35.000 Müşteri
 • 500 Bayi Noktası

BAY.t Mobil El Terminali Çözümleri İle Neler Yapılabilir

Satış- teslimat-Sipariş işlemleri
Satış- teslimat-Sipariş işlemleri
Satış temsilcisi araçta bulunan malları, barkodunu okutarak veya barkod kullanmadan kolayca seçerek fatura veya irsaliye kesebilir. Teslim edilen mal miktarları araç stoklarından eksilir, iade mal alımlarında araç stoklarına eklenir. Araçtaki mal mevcudu el terminalinden izlenebilir.
Müşteri Ziyaret Planlar
Müşteri Ziyaret Planlar
Satış temsilcisi'nin el bilgisayarında hangi gün hangi müşteriye uğraması gerektiğini belirten tüm müşterilerin sıralı ziyaret planları bulunur. İşlem sırasında müşteri aramalarında o gün ziyaret edeceği müşteriler (istenirse tümü) görüntülenerek hızlı işlem yapılması sağlanır.
Tahsilat İşlemleri
Tahsilat İşlemleri
Satış Temsilcileri müşteri ziyaretlerinde son bakiyelerini görerek, nakit, çek, senet, kredi kartı ile tahsilat yaparak el terminallerine girer, gerekirse istedikleri formatta tahsilat makbuzu bastırabilirler. Geçmiş tarihlerdeki hareketlerini, cari hesap ekstrelerini el terminalindeki GPRS (Internet bağlantısı) kullanılarak anlık olarak merkezden alabilirler.
Müşteri Bilgileri-Özel fiyatlar
Müşteri Bilgileri-Özel fiyatlar
Sadece ziyaret edilecek veya tüm müşterilerin bakiye borcu, risk limiti, müşteri grupları, müşteriye veya müşteri gruplarına özel fiyatlar ve iskontolar el terminaline yüklenir. Faturalama işlemi sırasında özel iskonto ve fiyatların otomatik gelmesi sağlanabilir.
Yeni Müşteriye Satış
Yeni Müşteriye Satış
Gerekirse satış temsilcisi yeni bir müşteriye de satış yapıp, tahsilat alabilir.
Ürün Bilgileri
Ürün Bilgileri
Araçta bulunan veya bulunmayan tüm ürünlere ait fiyatlar, Kdv, araç stoğu, barkod bilgileri, firmaya özel kullanılan ürün grupları ve alanları , iskontolar vb bilgiler el terminaline yüklenir ve kullanılır.
Araç Yükleme / Boşaltma
Araç Yükleme / Boşaltma
Bay.t Mobil çözümler ile araç boşaltma işlemi tek tuşa basılarak araçtaki bakiyeler kadar otomatik nakil fişi oluşturulur ve sisteme aktarılır. Araç yükleme işlemini hızlandırmak için, araca yüklenecek mallara ait minimum-maksimum ve ortalama değerler belirterek araca yüklenecek "depo nakil fişi" otomatik oluşturulabilir.
Araç Takip
Araç Takip
Araçların güzergahları, müşterideki duruş süreleri, hızları vb. birçok bilgiyi anında veya istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Üstelik YILLIK AIDAT ÜCRETİ YOK!!!
Veri Aktarımı
Veri Aktarımı
El terminali ile merkez bilgisayar arasında GPRS (internet üzerinden), Access point (kablosuz modem) kullanılarak on-line, veya cradle (kablo bağlantılı) off-line olarak iki yönlü veri transferi yapılabilmektedir. Bu özellikler vasıtası ile sahada yapılan tüm işlemler anında merkeze gönderilebilir veya merkezden istenilen veriler alınabilmektedir.
Bay.t Entegre ile arka ofis işlemleri
Bay.t Entegre ile arka ofis işlemleri
Carilerin, plasiyerlerin, Route planlarının, prim sisteminin, ürünlerin ve fiyatların kısaca saha uygulamalarının tanımlandığı ve planlandığı Bay.t Entegre programı standart paket içinde Stok, Cari, Sipariş, irsaliye, fatura, Çek-Senet, Kasa ve İşletme Defteri modülleri ile değişik sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Barkodla satış olanağı
Barkodla satış olanağı
Perakende sekteründe barkod ile hızlı bir şekilde satış yapma olanağı. Teraziden alınan barkodları okuyabilme..
İster dokunmatik ekranda, ister normal ekranda kullanma seçeneği
İster dokunmatik ekranda, ister normal ekranda kullanma seçeneği
Dokunmatik ekran desteği ile klaveyeye dokunmadan ekran üzerinden hızlı şatış Sistemi kullanımı. İstenirse de klavye ile normal pc pos olarak kullanımı..
Demo Talep
 
BAY.t Danışmanı
Kapat
Kapat