Zincir Mağaza-Marketlere Özel Çözümler | BAY.t Non-Stop Shop
 • Kapsamlı Perakende Çözümlere İhtiyaç Duyan İşletmelere

  En uygun fiyatlı, en geniş ürün yelpazesi, bekletmeden satış - tahsilat, sadakat uygulamaları ve kampanyalar ve bir çok hizmet tek bir yerde

 • Kafanızı Karıştıran Stok Takiplerini Bir Kenara Bırakın!

  Doğru bilgiler sayesinde, hangi ürünün ne kadar satıldığını görebilir; doğru ürünlere yatırım yapmanızı sağlayacak detaylı raporlar ile işletmenizi ileriye taşıyabilirsiniz.

 • İnternetiniz Gittiğinde Kasalarınız Durmasın!

  Hem online hem offline çalışabilmesi sayesinde ticaretinizin durmasına gerek kalmaz.

 • ÖKC Entegrasyonu Yapılabilir

  Tartılı ürünleri ister tartıdan barkod çıkartarak, ister non-stop shop ile tartıyı haberleştirerek satışını yapabilirsiniz.

NonstopShop
Stok kartlarının grup halinde hareket etmesi ihtiyacını kaşılamaktır.Örnek olarak marketlerde ramazan paketleri, fast food’ larda menüler, Mobilya sektöründe koltuk takımları, oto parçasektöründe parça takım setleri, kozmetikte cilt bakım setleri ve benzer sektörlerde paket takım oluşturma gösterilebilir.

Stok kartı üzerinde stok tipi alanında gruplu mal seçeneği stok kartı bölümleri arasına eklenen gruplu stok kartları görüntüsü.

Bu bölüm aynı zamanda grup içerisinde stokların seçilerek gruba dahil edildiği bölümdür.
Fatura 10 ayrı sütün kullanılarak istenilen formül uygulayıp fiyatla çapılcak miktarı hesaplar.
 • Faturada hesap makinesi kullanmadan net miktarı bulur.
 • En x Boy x Kalınlık bilgisi girilerek miktarı hesaplar.
 • Şartlı ve kotalı olarak miktar hesaplar
 • Bu alanları fatura çıktısına gösterebilir.
 • Hesaplama alanlarının standart varsayılan değerle gelmesi sağlabilir.Alana gelen ön değer bilginin değiştirilebilir.
 • Bay.t Capital Programı Yönetici Pusulasındaki,
 • Hareket Toplamları Raporu,
 • Firma Genel Durumu Raporu,
Akıllı cep telefonlarıyla uzaktan ulaşılması ve raporlanması amacıyla hazırlanan Bay.t Mobil Android ve iOS cep telefonlarında kullanılabilir.
İster merkeze bağlı, ister bağımsız halde çalışabilen kapsamlı çözümümüz NonStopShop, ana makine ile bağlantısının kopması halinde bile çalışmaya devam edebilişi açısından emsallerinin önüne geçer; satışlarınız hiç durmaz.
BAY.t Capital içindeki yüzlerce rapor, işletmenize özel kolayca değiştirilebilir, yeni raporlar tasarlayarak programa ekleyebilirsiniz. Rapor çıktılarınızı e-mail olarak gönderebilir, HTML, PDF dökümanı, Microsoft Excel çalışma belgesi, metin belgesi, zengin metin belgesi olarak alabilirsiniz.

Çok kullandığınız rapor filtrelerini saklayabilir, görünmesini istemediğiniz filtreleri gizleyebilirsiniz. BAY.t Capital; Inter Pos, Es Pos, Hugin Pos, IBM Pos (Genius 700) eski nesil cihazlarla da entegre çalışmaktadır.
En yaygın kullanılan Yazarkasaposlarla entegrasyonumuz sayesinde, marketinizin maliyetini en düşük tutarak en etkin çalışma şeklini işletmenizde kurun.
Birden fazla şubeli yada depolarla çalışıyorsanız, NonStopShop’la plasiyerlerinizin ekranları üzerinden diğer şube ve depolardaki stok durumlarını sorgulayabilmesi, transfer talep edebilmesini mümkün kılın. Cari bakiyelerini ve risk limitlerini dahi sorgulayabilmeleri sayesinde hatadan uzak ve pratik bir çalışma şeklini işletmenizde oluşturarak süreçleri hızlandırın; işletmenizi daha dinamik ve karlı bir hale getirin.

Neden BAY.t Non-Stop Shop?

BAY.t Non Stop Shop, Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik.

En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz

Kurumsal

30 yıllık tecrübe ile hazırlanmış, 35.000’i aşkın müşterinin katkılarıyla şekillenmiş olan BAY.t Non-Stop Shop; Perakende (Market ve Mağaza) işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
Daha fazla bilgi için tıklayın >>

 • 30 Yıllık Tecrübe
 • 35.000 Müşteri
 • 500 Bayi Noktası

Non Stop Shop Çözümlerinin Avantajları

Promosyon-Kampanya-Sadakat Kartları Özellikleri<
Promosyon-Kampanya-Sadakat Kartları Özellikleri
Promosyonlu ürün satışları ve birçok farklı kampanya yapabilme özelliklerinin yanısıra sadakat kartları ile müşterilerinize özel imkanlar sunabilme şansı yakalayabilirsiniz.
Şubeler Arası İletişim<
Şubeler Arası İletişim
Şubeler aralarında stok durumlarını sorgulayabileceklerdir. Kendi şubesinde olmayan ürünü diğer şubeden transfer edebilir. Ayrıca cari bakiyesini ve risk limitini sorgululayabilirler.
e-Fatura ve e-Arşiv İle Çalışma
e-Fatura ve e-Arşiv İle Çalışma
e-Arşiv ve e-Fatura tam entegrasyonlu çalışabilme imkanı.
Barkod ve Terazili Satış
Barkod ve Terazili Satış
Piyasadaki barkod okuma cihazlarıyla entegreli çalışma yapabilirsiniz. Kasadaki terazilerden miktar okunabilir ya da teraziden çıkarılan barkod ile satış yapılabilir.
Satış İade Takibi
Satış İade Takibi
Alım iadeleri, alım şartlarına uygun ve kontrollü olarak yapılır. Sizlere mutlu müşteri ilişkileri sağlar.
Kullanıcı Yetkilendirme Ve Kısıtlama
Kullanıcı Yetkilendirme Ve Kısıtlama
Kullanıcılar (Kasiyer, Plasiyer vs.) kendilerine verilen yetkiler dahilinde işlem yapabilirler ve yaptıkları tüm işlemler (yeni kayıt-silme-değiştirme). Kullanıcılar kendilerine kısıtlanmış alanları göremeyeceklerdir.
Dövizli Çalışma
Dövizli Çalışma
Dövizli tahsilat yapabilme imkânın yanında. Parçalı dövizli tahsilat yapma özelliği vardır. Örneğin; 500 TL tutan bir alışverişte müşteri size 50$ + 20€ verdiğinde, müşteri size ne kadar daha ödeme yapması gerektiğini farklı para kurlarından size göstermektedir.
Renk-Beden Kombinasyon ve Seri-Garanti (Asorti) Takibi
Renk-Beden Kombinasyon ve Seri-Garanti (Asorti) Takibi
Ayakkabı – konfeksiyon vb. sektörlerde Renk-Beden ve seri (asorti) tanımlamaları ile alış–satış yapabilirsiniz. Seri numaralı mal takibi (cep telefonu vb,) yapabilirsiniz.
Hem Offline ve Hem Online Çalışabilme
Hem Offline ve Hem Online Çalışabilme
Program offline çalışır; ana makineye (server) sürekli online bağlı olmak zorunda değildir. Opsiyonel olarak ana makinaya bilgi gönderir. Ana makina ile bağlantı kopsa dahi kendi içinde datasını tutar ve çalışmaya devam eder. böylelikle satışlarınız hiç durmaz.
Yeni Nesil Yazarkasaposlar İle Tam Entegrasyon
Yeni Nesil Yazarkasaposlar İle Tam Entegrasyon
Yeni nesil yazarkasalar ile entegrasyonlu çalışan ürünümüz piyasada en çok tutulan markalar olan İngenico, Beko, Hugin, İnpos ile çalışma imkanı sunmaktadır.

Müşterilerimizden

Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
izle
Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
izle
Yeni Nesil Yazar Kasa (ÖKC) - BAY.t Capital
Yeni Nesil Yazar Kasa (ÖKC) - BAY.t Capital
izle
Danışmana Sor
Kapat
Kapat