Zincir Mağaza-Marketlere Özel Çözümler | BAY.t Non-Stop Shop
 • Kapsamlı Perakende Çözümlere İhtiyaç Duyan İşletmelere

  En uygun fiyatlı, en geniş ürün yelpazesi, bekletmeden satış - tahsilat, sadakat uygulamaları ve kampanyalar ve bir çok hizmet tek bir yerde

 • Kafanızı Karıştıran Stok Takiplerini Bir Kenara Bırakın!

  Doğru bilgiler sayesinde, hangi ürünün ne kadar satıldığını görebilir; doğru ürünlere yatırım yapmanızı sağlayacak detaylı raporlar ile işletmenizi ileriye taşıyabilirsiniz.

 • İnternetiniz Gittiğinde Kasalarınız Durmasın!

  Hem online hem offline çalışabilmesi sayesinde ticaretinizin durmasına gerek kalmaz.

 • ÖKC Entegrasyonu Yapılabilir

  Tartılı ürünleri ister tartıdan barkod çıkartarak, ister non-stop shop ile tartıyı haberleştirerek satışını yapabilirsiniz.

NonstopShop
Stok kartlarını belirli kategorilerde gruplamak için kullanılan gruplu stok seçeneği, özellikle paket takımları veya özel kombinasyonlar için idealdir.
Non-Stop Shop, yazarkasalarınızla tam entegre bir şekilde çalışır. Satışlar anında sisteme aktarılır, stok durumları güncellenir ve işletmenizin verileri her zaman senkronize ve güncel tutulur.
İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun çeşitli kampanya seçenekleri sunan kampanya modülü ile istediğiniz kampanyayı düzenleyebilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.
İnternet bağlantısı olsun ya da olmasın, Non-Stop Shop ile satışlar hiç durmaz. Offline modda çalışma özelliği sayesinde bağlantı kesildiğinde bile işlemler devam eder ve bağlantı sağlandığında veriler güncellenir.
Müşterilere özel kartlarla puan biriktirme ve kullanma imkanı sağlayan kart puan takibi sistemi, alışveriş deneyimini özel kılmanızı sağlar.
Her stok kartına renk ve beden seçenekleri ekleyerek, müşterilere geniş bir ürün çeşitliliği sunabilir ve stok takibini kolaylaştırabilirsiniz.
Non-Stop Shop ile matbu irsaliye düzenleyebilir; ayrıca e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı kasadan hızlıca düzenleyin ve dijital belgelerle iş süreçlerinizi daha çevreci hale getirin.
Bir müşteriyi bekletirken, diğer müşterilere hızla hizmet edebilir, satış hacminizi artırabilirsiniz.
Tartılabilir ürün satışlarınızı PLU terazilerle entegre bir şekilde hızlı ve hassas bir biçimde yönetin.
Stoklarınız için özel barkod etiketlerini hızlıca tasarlayın ve yazdırarak ürünlerinizi etiketleyin.
Günlük satışlar, iadeler, nakit hareketleri gibi tüm detaylı raporlar sayesinde işletmenizin performansını detaylıca analiz edin.
İşlem sonrası oluşturulan fiş veya faturaları hemen WhatsApp üzerinden paylaşarak müşterilere anında belge ulaştırın.

Neden BAY.t Non-Stop Shop?

BAY.t Non Stop Shop, Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik.

En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz

Kurumsal

1990'dan bugüne...

Müşterilerinin katkılarıyla şekillenmiş olan BAY.t Non-Stop Shop; Perakende (Market ve Mağaza) işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
Daha fazla bilgi için tıklayın >>

 • 55.000 Müşteri
 • 500 Bayi Noktası

Non Stop Shop Çözümlerinin Avantajları

Promosyon-Kampanya-Sadakat Kartları Özellikleri<
Promosyon-Kampanya-Sadakat Kartları Özellikleri
Promosyonlu ürün satışları ve birçok farklı kampanya yapabilme özelliklerinin yanısıra sadakat kartları ile müşterilerinize özel imkanlar sunabilme şansı yakalayabilirsiniz.
Şubeler Arası İletişim<
Şubeler Arası İletişim
Şubeler aralarında stok durumlarını sorgulayabileceklerdir. Kendi şubesinde olmayan ürünü diğer şubeden transfer edebilir. Ayrıca cari bakiyesini ve risk limitini sorgululayabilirler.
e-Fatura ve e-Arşiv İle Çalışma
e-Fatura ve e-Arşiv İle Çalışma
e-Arşiv ve e-Fatura tam entegrasyonlu çalışabilme imkanı.
Barkod ve Terazili Satış
Barkod ve Terazili Satış
Piyasadaki barkod okuma cihazlarıyla entegreli çalışma yapabilirsiniz. Kasadaki terazilerden miktar okunabilir ya da teraziden çıkarılan barkod ile satış yapılabilir.
Satış İade Takibi
Satış İade Takibi
Alım iadeleri, alım şartlarına uygun ve kontrollü olarak yapılır. Sizlere mutlu müşteri ilişkileri sağlar.
Kullanıcı Yetkilendirme Ve Kısıtlama
Kullanıcı Yetkilendirme Ve Kısıtlama
Kullanıcılar (Kasiyer, Plasiyer vs.) kendilerine verilen yetkiler dahilinde işlem yapabilirler ve yaptıkları tüm işlemler (yeni kayıt-silme-değiştirme). Kullanıcılar kendilerine kısıtlanmış alanları göremeyeceklerdir.
Dövizli Çalışma
Dövizli Çalışma
Dövizli tahsilat yapabilme imkânın yanında. Parçalı dövizli tahsilat yapma özelliği vardır. Örneğin; 500 TL tutan bir alışverişte müşteri size 50$ + 20€ verdiğinde, müşteri size ne kadar daha ödeme yapması gerektiğini farklı para kurlarından size göstermektedir.
Renk-Beden Kombinasyon ve Seri-Garanti (Asorti) Takibi
Renk-Beden Kombinasyon ve Seri-Garanti (Asorti) Takibi
Ayakkabı – konfeksiyon vb. sektörlerde Renk-Beden ve seri (asorti) tanımlamaları ile alış–satış yapabilirsiniz. Seri numaralı mal takibi (cep telefonu vb,) yapabilirsiniz.
Hem Offline ve Hem Online Çalışabilme
Hem Offline ve Hem Online Çalışabilme
Program offline çalışır; ana makineye (server) sürekli online bağlı olmak zorunda değildir. Opsiyonel olarak ana makinaya bilgi gönderir. Ana makina ile bağlantı kopsa dahi kendi içinde datasını tutar ve çalışmaya devam eder. böylelikle satışlarınız hiç durmaz.
Yeni Nesil Yazarkasaposlar İle Tam Entegrasyon
Yeni Nesil Yazarkasaposlar İle Tam Entegrasyon
Yeni nesil yazarkasalar ile entegrasyonlu çalışan ürünümüz piyasada en çok tutulan markalar olan İngenico, Beko, Hugin, İnpos ile çalışma imkanı sunmaktadır.

Müşterilerimizden

Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
izle
Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
Non Stop Shop Mağaza ve Market Programı
izle
Yeni Nesil Yazar Kasa (ÖKC) - BAY.t Capital
Yeni Nesil Yazar Kasa (ÖKC) - BAY.t Capital
izle
Danışmana Sor
Kapat
Kapat