e-Fatura e-Arşiv Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sayın Eczacı ve Eczane Çalışanlarımız;

e-Fatura ve e-Arşiv ile ilgili çok fazla bilgi kirliliği olduğu için sizleri bu konuda bilgilendirmek isteriz.

Teb ve Ecza odaları toplantıları ile e faturaya geçmeniz zorunlu gibi bir algı oluşturulmakta ve sizlerin sisteme kayıt olmaları istenmektedir.

e-FATURAYA GEÇME ZORUNLULUĞU BULUNMAMAKTADIR. Ay sonunda sgk faturalarınızı efaturaya geçmeden GIB portal üzerinden de kesebilirsiniz. Herhangi bir sayfa üzerinden efatura kaydı vs işlemleri yapmanıza gerek yoktur.

Ayıca TEB ECZACIKART & KOLAYSOFT gibi firmalar ile anlaşmamız ve entegrasyonumuz bulunmamaktadır.

 PEKİ NE YAPACAĞIZ?

 2018 ve sonrası yıllık cironuz 5 milyon altında ise 5,000 TL üstü faturalarınızı sgk faturası dahil gib portal üzerinden e-Arşiv olarak girmeniz gerekmektedir.

GIB PORTAL GİRİŞLERİNİZDE BAY.t PERFECTUS SİZİNLE...

BAY.t üzerinden gib portala otomatik aktarım ile e-Arşiv faturanız oluşturulmakta ve tek tuşla earşiv fatura kesebilmektesiniz. BAY.t üzerinden otomatik e-Arşiv faturası kesebilmek için tıklayınız?

e-Fatura zorunlu değiliz ancak ben gönüllü olarak efaturaya geçmek istiyorum ne yapacağım?

e-Fatura zorunluluğunuz yok ancak gönüllü olarak efatura sistemine geçebilir artık tüm faturalarınızı dijital olarak kesebilirsiniz.

Bunun için bayt sistemlerimiz hazır.

e-Finans ve digitalplanet entegratör firmalarıyla ÜCRETSİZ OLARAK  e-Fatura kesmenizi sağlayacak sistemimiz hazırlanmak olup bu ay içinde sizleri bu konuda bilgilendireceğiz.

5 yıldır ticari işletmemizde aktif olarak kullandığımız efatura altyapımızın tecrübesi ile eczane programımızda da siz değerli eczanelerimize kolaylıklar sunacağız.

Farklı bir sisteme yada uygulamaya kayıt olmayınız. BAY.t ile tam entegre e-Fatura sistemimizi bekleyiniz.

Her türlü sorularınız için BAY.t destek uzak erişim merkezimize veya 0224 252 1 252 iletişim hattımıza ulaşabilirsiniz.

Kapat
Kapat