Güncellemelerimiz

6.4.2 Yenilikler
05-11-2020

1- e-İrsaliyere taşıyıcı firma zorunluluğu kaldırıldı. Yerine şoför ya da taşıcı firma bilgilerinden birinin zorunlu olması kontörlü eklendi.
2- e-İrsaliye fişinde fiş kayıt sırasındaki taşıyıcı zorunluluğu kaldırıldı, gönderim adımına eklendi.
3- e-Arşiv sms gönderme özelliğinin entegratör Digital Planet olduğu durumda da kullanılabilmesi sağlandı.
4- Cari kart adres, eposta alan uzunlukları 200 karaktere uzatıldı.
5- Fiş yazdırma ekranlarındaki e-posta gönderimine cari kartın e-posta adresinin varsayılan olarak getirilmesi sağlandı. Fatura, irsaliye gibi adres bilgisi içeren fişlerde fiş üzerindeki e-posta adresi getirilir.
6- Kart ve fiş seçim ekranlarına “Kurallı Biçimlendirme” butonu eklendi. Excel uygulamasında olduğu gibi oluşturulan kurallara uyan satır veya satir içindeki bir hücrenin diğerlerinden farklı renklere gösterilebilmesi sağlanır.
7- Faturaya e-İhracat faturalarında navlun ve sigorta bilgilerinin girilebileceği alanlar eklendi. Muhasebe kaydının yapılabilmesi için muhasebe entegrasyon parametrelerine gerekli alanları eklendi.
8- e-Belge parametreleri tasarım ayarları sayfasına irsaliye için not alanı eklendi.
9- Stok fiyat listesi detaylı raporuna veri ağacına birden fazla fiyat seçilebilmesi için 5’er adet alış satış fiyatı alanları eklendi. Filtreye toplu alış / satış fiyatı alanları eklendi.
10- e-Müstahsil için özel dizayn yüklenebilmesi sağlandı.
11- Puantaj hesaplamasında yurt dışı çalışan personelin farkının hesaplanabilmesi için personel parametrelerinde ek ödemeler kısmına özel çalışma 1, 2 alanları eklendi.
12- Kontör sunucusuna ulaşılamadığı durumlarda mesaj gösterilir fakat 2 güne kadar işleme devam etmesi sağlanıyordu. Bu mesajın gösterilesi işlem yapılamayacağı algısı oluşturduğu için böyle durumlarda üst kısımda bilgi olarak gösterilmesi sağlandı. Ulaşım sağlanamadığı halde 2 güne kadar işlem yapılabilmesine devam edilmektedir.
13- Mesai listesi raporu veri ağacına gün ve saat bilgileri eklendi.
14- Stok maliyetlendirme servisinin lot bazında maliyet hesaplaması sağlandı.

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil fişlerinin geri tarihli düzenlemesi
08-04-2020

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil fişlerinin geri tarihli düzenlemesi ihtiyacının karşılanabilmesi parametrik yapıldı. Aktif yapılması halinde fatura numarası serileri 3 hane yerine 2 haneli kullanılarak 3. hanenin geri fatura kesilmesi durumuna göre otomatik olarak program tarafından belirlenerek kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan numara alabilir. Entegratörlerin varsayılan ayarlarına uyumluluk sağlamak için güncelleme yapıldığında e-Finans özel entegratör için varsayılanı işaretli Digital Planet özel entegratör için varsayılan işaretsiz olacak, güncelleme sonrasında tercihe göre ilgili ayar değiştirilebilir.

e-Arşiv Faturalarınızı Cep Telefonunuzdan Kesin.
08-04-2020

 Müşterilerinizin yanında iken, bilgisayarınız yanında olmadan BAY.t Mobile ile cep telefonunuzdan e-Arşiv faturalarınızı kesebilirsiniz. Bu sayede zaman kaybını ortadan kaldırabilirsiniz. 

Kapat
Kapat