İlkelerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti, ilk ve en önemli ilkemiz olarak tüm üretim ve operasyon sürecimizi şekillendirir. Müşterilerimizin ve bayilerimizin geri bildirimleri ve isteklerinin bizi mükemmelliğe götüren bir yol gösterici olduğunun farkındayız. Ve kuruluşumuzdan bu yana buna uygun olarak yazılımlarımızı güncellemeyi ve yeni ürünlere yönelmeyi ana ilkemiz olarak üstlendik.

Yaygın Hizmet Anlayışı

Yaygın Hizmet Anlayışı, daha ilk günden bizleri ulusal çapta hizmet veren bir firma olma hedefine yönlendirdi. Ve bugün tüm Türkiye’ye yayılan geniş bayi ağımız ve her gün zenginleşen hedef sektörlerimizde, ticari programlarımızın esnek yapısında bu tutum kendini gösterir. Hedefimiz hemen her sektöre hayatı ve ticareti kolaylaştırıcı ürünlerimizle ulaşmak, nerede olursa olsun müşterilerimize kaliteli destek sunacak altyapı ağımızı sağlam tutmaktır.

Kalite ve özen

Kalite ve özen, tüm çalışma sürecimizi ve ürünlerimizi en temelden şekillendirir. Üretim sürecimizin her aşamasında müşterilerimize sunduğumuz ürünün kaliteli ve gururla sunacağımız bir ürün olması gerektiği aklımızdadır.

Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın mutluluğu

Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın mutluluğu, temel ilkelerimizden biri olarak çalışma şeklimizi pek çok benzerimizden farklı kılar. Sürekli eğitim fırsatı ve huzurlu bir çalışma ortamı sunma tutumumuz kaliteli ürünlerin mutlu çalışanların elinden çıktığı bilincimizden kaynaklanır; bu inanç bayilerimize gösterdiğimiz özene de yansır. Bayilerimizi dahil gördüğümüz Bay.t ailesinin ürettikleri çözümlerle ve sundukları hizmetle gurur duyan, mutlu ve haklı kazançlarıyla kalkınan bireyler ve işletmeler olması, bizim için en büyük gurur kaynağıdır.

Kapat
Kapat