Tablet Çözümleri

Hızla geliştirmeyi sürdürdüğümüz tablet çözümlerimiz, özellikle sahada çalışıp işlem yapan plasiyerlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Plasiyerlerinizin verimliliğini arttıran ve sizleri ofisinizin sınırlı alanından bağımsızlaştıran uygulamalarımız, işletmenize esneklik, pratiklik ve değer katar.

Yerinde görsellerle sunum imkanı
Sahaya çıkan plasiyerleriniz tabletleri üzerinde ürünlerinizi görselleriyle, kolaylıkla ulaşabildikleri fiyat listeleriyle ve güncel stok miktarlarıyla sunma imkanı bulur, satış görüşmelerini kolaylaştırır.
Yerinde sipariş
Müşterilerinizin hemen yanında girilebilen sipariş fişleri, sözle yapılan mutabakatın derhal işleme konmasını sağlar; işlemlerinizi ve süreci hızlandırır.
Elinizin altındaki cari işlemler
Tablet uygulamamızla plasiyerleriniz yerinde tahsilat yapabilir ve gerçek zamanlı sisteminize bunu işleyebilir. Carilerinizin bakiyelerini, ekstrelerini ve hatta resimlerini bile bir iki dokunuşla görebilir ve gösterebilir.
Sürekli geliştirilen beceriler
Mobil uygulamalarımız daimi olarak geliştirilmekte, taleplere ve yeni teknolojilere uygun olarak her geçen gün yeni becerilerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam etmekte.