Ücretsiz Demo Talebi
Yukari
Kapat
      

Bayilik Başvuru Formu
Destek Talep Formu
Öneri İstek Formu
Demo Talep Formu
Bayi Girişi  : 
Neden Bay.t Kullanmalıyım ?
Demo talebinde bulunmak için tıklayınızProgramı indirmek için tıklayınızTanıtım filmlerini izlemek için tıklayınızEkran görüntüleri için tıklayınız
BAY.t Pratik Standart Paket - 1

Program İçeriği

Stok

BAY.t Entegre programına, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve dökümler alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın görünüşlerini kullanıcıya özel değiştirebilir, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Cari

Risk kontrolleri açık hesap (bakiye + irsaliye), çek/senet olarak ayrı takip edilebilir, risk aşımı durumunda ikaz verdirilebilir veya işlem durdurulabilir. Yerel, raporlama ve cari işlem dövizi cinsinden, cariye ait tüm işlemleri toplu olarak, yıllık ve aylık değerler ile tek bir sayfada görme, analiz etme imkanı bulunmaktadır. Cariye veya cari grubuna özel, döviz, ödeme planı, tarih kriterlerinde alış-satış fiyatları oluşturulabilir, hareket sırasında ürün fiyatlarının otomatik gelmesi sağlanabilir. Cari kart üzerinden, hareketlere, ekstrelere, analiz sayfasına, aylık ve döviz toplamlarına, fiyat bilgilerine, devir fişlerine ulaşılabilir. Kart üzerinden cari hareketlerine ulaşabilir, isterseniz burada değişiklik yapabilirsiniz.

Fatura

Alış Faturası, Yurtiçi Satış Faturası, Alış İade Faturası,Yurt içi Satış İade Faturası,Perakende Satış Faturası

Fatura satırlarında ürüne ait çok detaylı bilgileri satırda izleyebilir, istemediğiniz bilgilerin görülmesini engelleyebilirsiniz.

Nakit ve açık hesap ödeme tipi seçenekleri ile entegre tahsilat yapabilirsiniz.

Birden fazla irsaliyeyi, birden fazla sipariş kalemini güncel ve evraktaki kur değerinden bir faturada toplayabilirsiniz.

Faturasız ve faturalı irsaliyelerin takibi, sevk edilen ve edilmemiş siparişlerin izlenmesi sağlanabilir.

BAY.t Pratik
Ek Modüller
Gerekli Formlar
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2019
BAY.T Yazılım Evi
Adres : Kırcaali Mh. Kayalı Sk. No:22 Birel İş Merkezi Kat:5 Osmangazi - Bursa / Türkiye
Telefon : 0 (224) 252 1 252 pbx    |    Faks : 0 (224) 252 0 352    |    E-Posta : info@bay-t.com.tr
Tasarım : INTERSOFT