Ücretsiz Demo Talebi
Yukari
Kapat
      

Bayilik Başvuru Formu
Bayi Girişi  : 
Neden Bay.t Kullanmalıyım ?
Bayilerimiz

Satış Kanalları

BAY.t Yazılım ürünleri Türkiye'nin her yerinde yetkili "Eğitim Bayileri" tarafından tanıtılır ve satılır.

BAY.t Yazılım ürünleri eğitim ve destek hizmetleri hariç olarak satılmaktadır. Bunun sebebi her işletmenin eğitim ihtiyacı, destek ve beklentileri farklıdır. Ayrıca bölgelerdeki ekonomik koşullar, eğitim verilecek mesafe gibi farklılıklar verilecek hizmetin koşulları bayilerimiz ile kullanıcılarımız arasında belirlenmelidir. Firmamız öneri olarak ortalama hizmet standartlarını "Destek" menüsünde "Eğitim ve Destek" bölümünde belirtmiştir.

Eğitim bayileri BAY.t Yazılım ürünlerini liste fiyatlarından veya varsa uygulanan kampanya fiyatlarından satarlar. Haksız rekabeti engellemek için indirim yapmalarına izin verilmez. Kullanıcılara verilecek hizmetin kalitesi ile rekabet yapmaları istenmektedir.

Programın yüklenmesi, yeni versiyonlarının 1 yıl süre ile yenilenmesi, üç personelin aynı anda eğitim alması, programın liste satış fiyatının %20 bedelidir. Bu hizmeti Eğitim bayilerimizden mutlaka almanızı öneririz. Programın verimli kullanımı iyi bir Eğitim - Destek işletmenize çok yarar sağlayacaktır.

Programın tanıtımını istemek (Demo) veya satın almak için size en yakın bayilerimizi sağdaki menüden "arama kriterlerini" girerek listeletebilir veya 0224 252 12 52 'den dahili 2 bayiler departmanımızdan yardım alabilirsiniz.

Arama Kriterleri
İl
Program
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2019
BAY.T Yazılım Evi
Adres : Kırcaali Mh. Kayalı Sk. No:22 Birel İş Merkezi Kat:5 Osmangazi - Bursa / Türkiye
Telefon : 0 (224) 252 1 252 pbx    |    Faks : 0 (224) 252 0 352    |    E-Posta : info@bay-t.com.tr
Tasarım : INTERSOFT