Ücretsiz Demo Talebi

Kırtasiye Sektöründe Zoru Kolaylaştıran Profesyonel Çözümler

Stoklarınız hazır, okul-öğretmen kartına özel fiyatlar ve kampanya yönetimi çok kolay

 • Farklı müşteri gruplarına özel kampanyalı, promosyonlu fiyat atayabilir (Okul kartına promosyonlu fiyat, Öğretmen kartına promosyonlu fiyat, işletmelere sunulan fiyat vb.) bu sayede kurum kuruluş ve son kullanıcıya özel kampanyalı satış yapabilirsiniz. Ürün satışı sırasında elemanlarınızın önüne sizin belirlediğiniz fiyatın otomatik gelmesini sağlayarak çalışanın hata yapmasının önüne geçebilirsiniz. Satışlarınızı bu uygulamaya uygun raporlama imkanıyla müşteri gruplarına göre ayrı ayrı takip edebilirsiniz.
 • Okullara ya da öğretmene özel kampanya, anlaşma planlayarak promosyon kartı basabilir, bu kart ya da kart numarası ile gelen satışlara özel indirimler uygulayabilirsiniz. Daha sonra da bu satışları raporlayarak karlılığınızı izleyebilir, anlaştığınız okul ya da öğretmenlerle sonuçları inceleyebilirsiniz.
 • Okul veya işletmelere açık hesap risk limitleri tanımlayıp veresiyelerini takip edebilir, alacakların belli bir sınırın üstüne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Siz tatildeyken de işleriniz güvenle yürüyecektir.

 • Kırtasiyenizin kârlılığını siz işyerinizde değilken Bay-t Entegre sizin yerinize korur! İster şubeli çalışan ister personelli çalışan bir kırtasiyeye sahip olun, kullanıcıya ya da şubeye has maksimum ıskontoyu tanımlayabilir, siz yokken yapılan her işlemde kâr oranlarınızın korunduğunu bilerek gönül rahatlığı ile tatile çıkabilir ya da dükkanınızı çalışanınıza emanet edebilirsiniz.
 • Bay-t Entegre’nin üstün stok gruplama ve takip imkânları sayesinde stokları ister gruplu, ister tekil olarak satabilir, buna uygun ıskonto ve fiyat belirleyebilirsiniz. Örneğin okul kıyafetlerini hem set olarak, hem tek parça olarak satabilir, buna uygun fiyatlamalar tanımlayabilir, her bir parçanın hangi bedenden stokunuzda ne kadar bulunduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Artık Stoklarınızın doğru olması için tek tek stok girme dönemi bitti!

 • Bay-t Entegre yeni stoklarınızı ve alımlarınızda stok sayısının değişimini çok kolay bir yolla takip etme imkânı sunar. Gelen faturaları Excel olarak programa tek tuşla aktardıktan sonra, tek tek ürün girişiyle uğraşmaksızın, programın otomatik olarak yeni stok kartları açışını, sayfalarca stok girişini tek hareketle sisteme aktarışını izleyebilirsiniz.
 • Toplu mal alımlarınızdan veya Fuar alımlarınız öncesi ihtiyaç listesi hazırlarken Bay-t Entegre’nin üstün raporlama imkanlarından yararlanarak bir önceki yıl hangi stokların çok satıldığını, hangi stokların arttığını kolaylıkla görebilir, bu yolla en kârlı satın alma stratejilerini belirleyebilirsiniz.

Bay-t Entegre kullanıcının ihtiyaçları düşünülerek dikkatle tasarlanmıştır. Kullanım sürecinde sunduğu imkanlardan bazıları şunlardır:

 • Seçim pencerelerinde sunulan grafik alanıyla önemli bilgilere bir bakışta ulaşabilirsiniz.
 • Kısa yol tuşlarını kendi anlayacağınız kelimelerle isimlendirebilir, programın her yerine tek tuş ile ulaşabilirsiniz.
 • Sadece klavye kullanarak işlemlerinizi hızla yapabilirsiniz.
 • Satış iadesi girişi kolay ve pratiktir.
 • Satış esnasında işlemin veresiyeye dönmesi durumunda işlem kolaylıkla açık hesap olarak kaydedilebilir.
 • Tüm kartlara (stok, cari, kasa vb) ve hareket fişlerine (fatura, irsaliye, sipariş vb) işletmenizin çalışma şekli ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni alanlar ekleyebilir, bu alanları seçim pencerelerinde görebilir, raporlarda filtre olarak kullanabilirsiniz. (Buraya örnek bir ekran görüntüsü güzel olur)
 • Tüm kart ve fişlerde veri giriş alanlarının yerlerini kendi isteğinize uygun değiştirebilir, kullanmadığınız alanlar gizleyebilir, yazı karakterleri ve büyüklükleri değiştirilebilir, veri giriş alanlarının renklerini değiştirebilirsiniz.
 • Off-line kasaların versiyonu internet üzerinden, otomatik olarak güncellenir ve kendini merkezdeki programa uygun hale getirir.
 • SMS modülü sayesinde müşterilerinizi kampanyalarınız hakkında bilgilendirebilir, kendinizi hatırlama amacıyla ya da özel günleri kutlama amacıyla toplu mesaj atabilirsiniz.
 • Bay-t Entegre, Perkon FG 1300 Fiyat Gör cihazları ile tam entegredir ve etkili bir şekilde birlikte çalışır.
 • Müşterinizden gelen telefon aramalarını Caller ID özelliği sayesinde programla entegre edebilir, bu sayede ister cari kartı, ister direk siparişi, isterseniz faturanızı hemen önünüze açtırabilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Bay-t Entegre kullanıcı hatalarının önüne geçmeyi ve işletmeyi en verimli seçeneklere yönlendirmeyi hedefler.

 • Gün sonu kasa durumu, satış karlılığınız, miktar ve tutara göre “En Çok” ve “En Az” satılan ürünler, hangi üründen daha fazla kazandığınız ve daha pek çok alanda kullanımınıza sunulan ayrıntılı raporlar işletmenizin durumu hakkında eksiksiz bir hakimiyet sağlar. Programla birlikte sunulan onlarca raporu kişiselleştirebilir, dilerseniz ihtiyaçlarınıza uygun yeni raporlar tasarlayabilir ve programa ekleyebilirsiniz.
 • “Yönetici Pusulası” ekranından firmanızın ileriye dönük olarak yapacağı ödeme ve tahsilat toplamlarını-detaylarını görebilir, nakit akışınızı grafik olarak izleyebilir, seçeceğiniz gelecek herhangi bir tarihte kasa ve banka toplamlarınızın nasıl olması beklendiğini tek tuşla hesaplatıp görebilirsiniz.
 • Bay-T Entegre; geçmiş tarihlerde yaptığınız satışları dikkate alarak, satabileceğiniz miktarda mal almanızı sağlar. Dilerseniz sizin belirttiğiniz minimum, maksimum seviyeleri göre alım siparişlerinizi oluşturur.
 • Siparişlerinizi hangi tedarikçilerden en uygun koşullarda alıyor olduğunuzu analiz eder; en karlı teklifleri kolay tespit etmenizi sağlar.
 • Bay-t Entegre kullanıcıları sadece işverenin belirlediği yetkiler dahilinde işlem yapabilirler ve yaptıkları tüm işlemler (yeni kayıt, silme, değiştirme) izlenebilmektedir. Hangi işlemi hangi kullanıcının ne zaman yaptığını belirlemek çok kolaydır. (Buraya örnek bir ekran görüntüsü güzel olur)
 • Mal kabulü sırasında programa tanımlanan “Satın alma sözleşmesi” ile otomatik karşılaştırılarak hatalı fiyat ile gelen mal alımları konusunda uyarır; gerekli görülürse elemanların hatalı mal kabulünü engeller.
 • Mal kabulü sırasında programa tanımlanan “Satın alma sözleşmesi” ile otomatik karşılaştırılarak hatalı fiyat ile gelen mal alımları konusunda uyarır; gerekli görülürse elemanların hatalı mal kabulünü engeller.
 • Alım iadelerinin, alım şartlarına uygun ve kontrollü olarak yapılmasını sağlayarak eleman hatalarının önüne geçer.
 • Stoklarınıza minimum limit belirttiğinizde, satış sırasında istenen stok sayısının altına düştüğünde ikaz vermesi sağlanabilir. Bu özellik, minimum sermaye ile maksimum çeşit bulundurmanızı, stoklarınız tükenmeden önce sipariş verebilmenizi, ürün alımında doğru karar vererek doğru ürüne yatırım yapmanızı sağlar.
 • Tek merkezden tüm şubelerinizi Bay-t Entegre Non-Stop Shop üzerinden yönetebilirsiniz. Şubeli işletmelerde off-line ve on-line çalışabilme özelliği sayesinde, merkezle bağlantı kesilse dahi satış durmaz. Bağlantı kurulunca otomatik olarak veriler merkeze aktarılır.
 • Stoklar şubeler arasında sorgulanabilir ve şubeye göre azalan stoklar takip edilebilir. Bu şekilde bir şubede tükenen ürünün diğer şubelerden temini sağlanır ve yığılmalar engellenir.
 • Müşterilerinizin bakiyesi herhangi bir şubeden anlık sorgulanarak tahsilat yapılabilir veya risk limitleri dahilinde açık hesap satış yapılabilir.
Kırtasiyenizin yönetiminde beklentinizin ötesinde çözümler Kırtasiyenizin yönetiminde Alıştan satışa tüm karar destek sistemi Kırtasiyenizin otomasyonu ve yönetim çözümleri Kırtasiye sektöründe zoru kolaylaştıran profesyonel çözümler

Demosunu Kulllanmak İstermisiniz?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN